Access Bars ®

 

Potrzebujesz zmian w życiu ale nie wiesz jak ma być inaczej? Chcesz się otworzyć na nowe możliwości w konkretnej dziedzinie życia? Uwolnić się od zastoju? – Zapraszam na sesje Access Bars ®.

 

Terapia Access Bars ®

to jedna z metod pracy wymyślona przez Garego Douglasa. Polega ona na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów na głowie, z których każdy jest odpowiedzialny za inny aspekt naszego życia – zdrowie, pieniądze, zdolność działania w życiu. Gdy dotykam tych punktów na Twojej głowie następuje rozładowanie skumulowanej w Twoim ciele energii i odblokowanie przepływu energii w temacie, którego dany punkt dotyczy.

Aby proces uzdrowienia był skuteczniejszy korzystam również z narzędzi werbalnych Access czyli z odkreowywania i oczyszczania energii dzięki specjalnie sformułowanym oświadczeniom i pytaniom jakie zadaję. Dzięki temu co mówię, jesteś prowadzony do tematów, które wymagają oczyszczenia i za Twoją zgodą zostają one oczyszczone i przetransformowane.

Sesja Access Bars to bardzo mocne narzędzie dające Ci możliwość oczyszczenia podświadomości i otwiercia się na nowe nieograniczone możliwości działania, odczuwania, przejawiania się w Twoim życiu.

Sesje Access pomagają przy:

  • redukcji stresu, uwalnianiu napięć z ciała,
  • uwalnianiu się od blokad mentalnych, emocjonalnych, energetycznych,
  • zmianie ograniczających przekonań,
  • zmianie podejścia do ludzi, życia, otrzymywania, radości,
  • likwidacji bezsenności,
  • uspokojeniu przed egzaminami, ważnymi rozmowami,
  • otwarciu na nowe możliwości w różnych aspektach naszego życia;-).

 

Zdjęice na tej stronie by Couleur from Pixabay

Sesja Access Bars® jest rodzajem masażu, dlatego jest wykonywana przy osobistym spotkaniu. połozysz się na tapczanie lub na stole do masażu, przykrywję Cię kocem i zaczniesz się po prostu relaksować ;-).

Ja siadam na krześle za Twoją głową i dotykam odpowiednich punktów na Twojej głowie. Mogę wykonywać całą sekwencję punktów lub pracować tylko nad poszczególnymi punktami. Ucisk jednego punktu trwa zwykle kilka do kilkunastu minut.

W trakcie sesji poprowadzę Cię do tematów wymagających oczyszczenia i dzięki rozmowie i wykorzystaniu oświadczeń odkreowujących dokonamy oczyszczenia i uzdrowienia danych tematów. Jeśli w trakcie sesji są chwile bez rozmowy możesz nawet usnąć ;-). A sesja i tak toczy się dalej i cały czas transformuje.

Czas

Sesja Bars trwa ok półtorej godziny. Przed sesją ważna jest rozmowa o temacie sesji dlatego całe spotkanie trwa ok. 2 godziny.

Przeczytaj zanim się umówisz na spotkanie

Access Bars® – nie ma przeciwskazań do przeprowadzania.

Sesję tak sobie zaplanuj byś dzień później miał wolne i mógł o siebie zadbać. Nasze ciało potrzebuje czasu by dostosować się do zmian energetycznych jakie następują podczas sesji. Do tego często potrzebne ono więcej snu i odpoczynku. Dlatego dobrze byś miał ten dzień/dwa wolnego lub po prostu spokojniejszy czas dla siebie by odpocząć, odespać, wrzucić na luz.

Cena

Access Bars

250 zł / dwugodzinne spotkanie

 

“Podczas sesji czułam się jakbym była w innym wymiarze świadomości. Czułam jakby przez głowę wychodziły stare zastałe myśli i skojarzenia oraz sytuacje. I niesamowite było to, że czułam się tak dobrze i bezpiecznie. Czułam ogromne wsparcie, lekkość i radość oraz to że nie jestem sama. Niech tak trwa….”

Basia z Szamotuł

Długo zastanawiałem się nad Access Bars, bo nie ukrywam faktu, że czasem bez konkretnego powodu bywam sceptycznie nastawiony do różnych kwestii. Ostatecznie zdecydowałem się ze względu na Kasię, do której mam ogromne zaufanie, które wynika z moich poprzednich doświadczeń.

Nie mogłem uwierzyć w to, co działo się tuż po sesji 🙂 A działo się dużo… nawet bardzo dużo. Zmiany ujawniały się wręcz każdego dnia. Ograniczenia i różnego rodzaju nieuzasadnione lęki znikały w sposób naturalny i niewymuszony.

W chwili pisania tej rekomendacji jestem już ponad tydzień “po” i wiem, że to dopiero początek mojej przygody z Access Bars, bo jeśli coś jest skuteczne to warto z tego korzystać.  Pozostaje mi tylko gorąco polecić tę metodę wszystkim tym, którzy – tak, jak ja niegdyś – zastanawiają się nad tym, czy warto – TAK, WARTO! 🙂

Dawid z Leszna