O mnie

 

Na zdjęciu uśmiechnięta buzia a w życiu kobieta ciekawa świata i ludzi, pasjonująca się odkrywaniem możliwości naszego ciała i umysłu.

 

Witam!

Nazywam się Katarzyna Jezierna i cieszę się, że mogę Cię tu gościć.

Pomaganie jest ze mną od czasów liceum gdy przyjaciele przychodzili do mnie po porady życiowe, sercowe, później zawodowe… Na początku podpowiadałam jak serce dyktowało. Później zaczęłam korzystać z kart by lepiej doradzić JAK zmieniać życie na lepsze, JAK rozwiązać dany problem. Z czasem metod pracy pojawiało się coraz więcej….

Ponad 10lat temu poznałam i zaczęłam pracę z regresingiem®. Zaowocowało to ogromnymi pozytywnymi zmianami w moim życiu. A ja chcąc się dzielić tą skuteczną metodą uzyskałam licencję regresera i zaczęłam jako regreser pomagać ludziom wprowadzać konkretne zmiany w ich życie.

Pasjonuje mnie połączenie ciała i duszy. To, że ciało pokazuje nam czego potrzebuje dusza. A z drugiej strony, że można oddechem i umysłem wpłynąć na nasze ciało i uzdrawiać duszę. Dzięki tym zainteresowaniom poznałam nowe sposoby pracy – Access Bars®, masaż lomi lomi, Dotyk dla zdrowia.

Moim ostatnim odkryciem jest Oddech transmodalny – wspaniała metoda pozwalająca poprzez oddech i ciało docierać do ukrytych emocji i przekonań. Dająca możliwość uzdrowienia traum, uwolnienia schowanych emocji, zlikwidowania blokad w ciele i otwarcia się umysłu na nowe możliwości.

Teraz w zależności od tematu z jakim do mnie trafisz mogę Ci zaproponować różne sposoby pracy – odpowiednie dla Ciebie i twojego zagadnienia…

Lubię poznawać świat i ludzi. Mam to szczęście, że robiąc to co lubię mogę poznawać nowych ludzi i w tym samym czasie pomagać im zmieniać ich życie na lepsze. Daje mi ogromną radość!

 

Do usłyszenia/zobaczenia/przeczytania/pooddychania….

Katarzyna Jezierna

 

Zdjęcia na stronie by Agnieszka Hudzińska