Oddech transmodalny

 

Chcesz wreszcie zadbać o siebie? Szukasz prostej i skutecznej metody pracy nad sobą? Chcesz poznać siebie i odkryć swoje możliwości? Zacznij świadomie oddychać i poznaj Oddech transmodalny.

 

Praca z oddechem pozwala nam poznać siebie, uwolnić ukryte emocje, uzdrowić traumy.

Jak teraz oddychasz? Płytko czy głęboko? Nerwowo czy spokojnie? Wymuszasz oddech czy pozwalasz mu płynąc swobodnie?

Oddech odzierciedla nasze podejście do życia, pokazuje ile w naszym życiu jest spokoju a ile nerwów, czy łatwiej jest nam dawać czy brać, czy kontrolujemy wszystko czy też płyniemy z prądem życia.

Oddech jest więc w pewien sposób kluczem do nas samych. Jak więc tego klucza użyć?

wystarczy tylko …..pooddychać z uwagą…..

Wystarczy skupić się na swoim oddechu – dać mu trochę uwagi, czasu, akceptacji….

Bo słuchając oddechu w gruncie rzeczy słuchasz samego siebie. Słuchasz co Twoje ciało i dusza chcą Ci powiedzieć.

Tak.

Oddech to wspaniałe narzedzie komunikacji z naszym ciałem i duszą.

Ale nie tylko!

To nie tylko narzędzie komunikacji ale też nasz uzdrowiciel pozwalający uwolnić się od traum z dzieciństwa, obciążeń rodowych, zastojów energetycznych czy po prostu ograniczających nas przekonań.

I to własnie dzieje się podczas sesji oddechowej.

W sesjach uczymy się komunikacji z własnym oddechem i z własnym ciałem. Uczymy się uważności skierowanej na siebie i oddech. Poznajemy siebie i swoje emocje. Podczas sesji dotykamy trudnych tematów i je z szacunkiem i czułością uzdrawiamy. A wszystko to dzięki otwarciu się na oddech, który nas prowadzi….

Odważ się poznać swój oddech.

Zaufaj mu – jego mądrości i sile uzdrawiania.

Zaprzyjaźnij się z nim i zacznij uzdrawiać swoje życie!

Całym sercem i pełnią Oddechu zapraszam na sesje.

Zapraszam do przeczytania moich artykułów związanych z oddychaniem:

Uzdrowienie wstydu.

O tym jak sesja może pomóc przy odchudzaniu.

 

Intencja

Każda sesja ma w czymś pomóc a zatem przed rozpoczęciem sesji ustala się temat, nad którym chce się pracować. Czasami jest to bardzo konkretny życiowy temat a czasami po prostu potrzeba rozluźnienia się czy odstresowania. Na spotkanie mozna przyjśc z ustaloną intencją (wiedzieć co się chce osiągnąć) ale warto być otwartym na podpowiedzi płynące z ciała. Zdarza się bowiem, że intencja ustalona przez umysł nijak ma się do tego czego potrzebuje w danym mkomencie nasze ciało czy dusza. Rozmowa przed sesja pozwala sprawdzić czego nam na dany moment tak naprawdę potrzeba…..

Jakie mogą być intencje? Zobaczcie przykłady poniżej a przed sesją po prostu posłuchajcie siebie 😉

Chcę/potrzebuję:

 • uwolnić od wstydu/cieżaru/bólu/lęku
 • uzdrowić relacje z kobietami/mężczyznami/ relację z mężem/córką/szefową
 • by wróciła moja pasja życia/radość/swoboda.
 • znowu się poczuć wolną/namiętną/piękną kobietą/ wolnym/namiętnym/pięknym mężczyzną.
 • pokochać swoje ciało.
 • pozwolić sobie na…..

Przebieg sesji

W teorii przebieg sesji wygląda bardzo prosto. Klient siedząc lub leżąc (jak wygodniej):

 • zamyka oczy,
 • obserwuje swój oddech,
 • obserwuje swoje odczucia – zarówno fizyczne jak i emocjonalne,
 • mówi o swoich odczuciach,
 • słucha podpowiedzi jakie otrzymuje od praktyka oddechu,
 • cały czas oddycha i obserwuje.

W trakcie sesji pojawiają się różne tematy i w zależności od tego co się pojawia – na różny sposób się z nimi pracuje. Na różny – ale zawsze z oddechem. Oddycha się z tematami z dzieciństwa, z fizycznymi dolegliwościami, z emocjami, z tematami rodzinnymi, karmicznymi, energetycznymi….

A oddech prowadzi i nieustannie transformuje…..

Czas

Sama sesja trwa zwykle ok. 1,5 godziny ale na spotkanie trzeba sobie zarezerwować 2 godziny. Przed sesją potrzeba parę minut na rozmowę wprowadzającą i ustalenie intencji a po sesji potrzeba kilku minut by ochłonąć.

Przeczytaj zanim umówisz się na spotkanie

Oddech transmodalny nie jest skuteczny u osób zażywających silne środki uspokajające oraz u osób chorych psychicznie. Ze względu na dość intensywny oddech jaki może się czasami aktywować sesji nie powinny też poddawać się kobiety na podtrzymaniu ciąży oraz osoby z nadciśnieniem.

Cena

Sesja oddechu transmodalnego

200 zł dwugodzinne spotkanie

 

 

“Kasia….:) chodzący spokój i równowaga z pięknym uśmiechem i dobrymi oczami…tak ją zapamiętałam, gdy po raz pierwszy się spotkałyśmy.

Ja – twarda baba, która wie czego chce, dokąd zmierza, jakie ma cele, wartości , ideały…tylko  coś się nagle zadziało niespodziewanie w  życiu, coś zatrzymało, wstrząsnęło i jakoś  tak dziwnie…trudno było zdrowym rozsądkiem, wiedzą, doświadczeniem i wszystkim, czym się da –  takiego realistę – jak ja  uspokoić, ułożyć…

I pojawia się Kaśka, która słucha uważnie, kiwa głową, przytakuje grzecznie i…ma swoje zdanie, którego się twardo trzyma, kompletnie nie dając mi się prowadzić… 🙂 Wie co robi, wie o czym mówi i jest w stanie mnie namówić na  “potrenowanie” świadomego oddechu, ot tyle….Proste. OK. Pooddychać mogę…:)

No i tak otwarła się nowa przestrzeń. Wow! Oddech  – odruch bezwarunkowy, będący  potężnym narzędziem do uspokojenia, poukładania wszystkich  sfer życia, pod warunkiem, że jest świadomy. Po nim poznaję swoje emocje. Nie da się nic za nim ukryć.  Niby nic takiego. Oddech. Zwykła sprawa. Nie zwracamy na to uwagi. Może już czas?

Polecam szczerze pracę z Kasią, nie dość,  że fantastyczna, ciepła  i dostępna osoba,  to wspaniały, cierpliwy i uważny przewodnik, nauczyciel. 

Magda z Poznania

“Kasia poprowadziła mnie przez proces 10-ciu sesji oddechowych w temacie moich problemów zdrowotnych. Była zawsze przygotowana do sesji, bardzo uważna i gotowa do pracy z trudnymi i wrażliwymi tematami. Jest świetnym obserwatorem i widzi więcej, dzięki czemu mogłam pracować ze sobą w prawdzie i bardzo efektywnie.

Dużym plusem była możliwość pracy online oraz elastyczne godziny sesji, dzięki czemu mogłam dostosować sesje do mojego grafiku pracy. Przede wszystkim, i to co najważniejsze, oceniam metodę i sesje z Kasią jako skuteczną i bardzo pomocną do pracy z różnym tematami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. Praca odbywała się na głębokim poziomie – co miało transformujące przełożenie na moje życie i funkcjonowanie w świecie.

Nie ma na co czekać! Polecam!”

Klaudia z Radomia

“Z Kasią “oddychało się ” cudnie 🙂 sama sesja jest niesamowitym przeżyciem a potem to się dopiero “dzieje” :)))

Kasia jest cudowną osobą i “zaraża” pozytywną energią  :))) i już dla tego faktu warto się z Nią spotkać . A tak naprawdę z samym sobą przy jej pomocy.

Do kolejnego spotkania i oddychania Kasiu!”

Katarzyna z Poznania

„Kasiu, bardzo serdecznie dziękuję Ci za sesje oddechowe.

Dzięki Twojej pomocy mogłam wejść oddechem w swoje stare, głęboko schowane bóle i lęki, zrozumieć je i pogodzić się z nimi, podziękować i zaakceptować. Ustąpił stres i wszelkie dolegliwości. Mogę teraz z większą miłością zrozumieć i zaakceptować życie. Patrzeć na życie z miłością. To było niesamowite i Anioły były z nami. Odzyskałam radość życia. Jeszcze raz dziękuję”

Maria z Suchego Lasu

Cieszę się, że udało mi się zebrać na odwagę i umówić na sesję.

Zaczynam już widzieć zmiany, przede wszystkim w oddechu na co dzień. Nie jest już taki płytki i wymuszony, mam wrażenie, że więcej powietrza przepływa przez drogi oddechowe. Od czasu do czasu sobie wzdycham i robię po kilka oddechów z udziałem przepony.

Przyłapuję się na robieniu rzeczy, które wcześniej sprawiłyby mi kłopot i, co najważniejsze, dostałam propozycję pracy, która bardzo mi odpowiada :)”

Paulina z Poznania