Regresing ®

 

Masz dość powtarzających się sytuacji w swoim życiu? Chcesz sobie wreszcie poukładać życie osobiste, zawodowe, rodzinne, relacje z ludźmi i jesteś otwarty na zmianę swoich wyobrażeń na te tematy? Skorzystaj z regresingu®.

 

Regresing® pozwala skutecznie zmienić nasze wzorce, przekonania i uzdrowić traumy przeszłości.

Nasza podświadomość działa jak program komputerowy, w którym przez całe życie zapisujemy sobie wyobrażenia na różne tematy, wzorce reakcji na konkretne sytuacje, na konkretnych ludzi. Niestety podświadomość trzyma się pierwszych zapisanych wzorców a te zazwyczaj powstały w dzieciństwie, gdy nie mieliśmy jeszcze dzisiejszego rozumu. Stąd będąc dorosłymi ludźmi w konkretnych sytuacjach reagujemy czasem irracjonalnie lub w zupełnie niezrozumiały sposób – sami nie wiedząc dlaczego.

Leszek Żądło opracował metodę pracy z podświadomością, która pozwala dotrzeć do wzorców wywołujących dane zachowania i je usunąć. To właśnie Regresing®. Każda sesja regresingu® to zatem pewnego rodzaju porządki i wymiatanie śmieci z podświadomości. Gdy wymieciesz śmieci musisz potem w to miejsce wstawić nowe, już prawidłowe i korzystne dla nas przekonania i wzorce. To wstawianie właściwych wzorców robisz już po sesji – sam – w domu. Jest to zwykle pisanie podanych afirmacji, słuchanie zaleconych medytacji, praca z wizualizacjami.

Cel sesji regresingu®

Celem sesji regresingu jest oczyszczenie podświadomości z przeszkadzających wzorców.

Celem sesji regresingu NIE JEST odkrywanie poprzednich wcieleń.

Regresing® w praktyce

W praktyce do każdego tematu podchodzi się szukając wzorców z przeszłości i ich przełożenia na dzień dzisiejszy. Zapraszam do przeczytania moich artykułów opisujących kilka konkretnych przypadków.

O wpływie zawodu rodziców na nasze podejście do życia: Zawód rodzica a nasze życie

O jednej z przyczyn niespełnionych miłości: Dlaczego on/ona mnie nie kocha

 

Zdjęcie na tej stronie by David Krueger from Pixabay

Przebieg sesji

Sesje wykonuję przy spotkaniu osobistym a jesli już wcześniej pracowaliśmy kilka razy – możemy się umówić na spotkanie z wykorzystaniem Skype.

Podczas sesji połozysz się wygodnie na plecach i całą sesję będziesz mieć zamknięte oczy. Przebieg sesji można opisać w 5 punktach:

  1. Na początku robię kilkuminutowe wprowadzenie w stan relaksu,
  2. Potem zaczniesz przez kilka minut dość intensywnie oddychać do górnych szczytów płuc,
  3. Wraz z oddechem i wprowadzaną z nim energią pojawią się emocje lub wspomnienia/obrazy,
  4. Gdy się pojawią zaczynamy o nich rozmawiać i po kolei pozbywać się tych niechcianych,
  5. Pod koniec sesji łagodnie wyprowadzę Cię z sesji.

Odczucia

W sesji możesz się popłakać lub zezłościć – na przykład w momencie gdy zdasz sobie sprawę ze swoich uczuć, myśli, wyobrażeń – to zupełnie normalne. Najważniejsze, że w sesji możesz się tych niechcianych i nieprzyjemnych uczuć i wyobrażeń po prostu pozbyć.

To jest niehipnotyczna metoda pracy zatem przez cały czas sesji jesteś świadomy tego co się dzieje i to Ty decydujesz jak głęboko chcesz wejść w daną emocję czy przypomniane wydarzenie.

Czas

Sama sesja trwa zwykle ok. 1,5 godziny ale na spotkanie trzeba sobie zarezerwować ok 2 godzin. Przed sesją potrzeba parę minut na rozmowę wprowadzającą a po sesji każdy otrzymuje ode mnie wskazówki dotyczące dalszej samodzielnej pracy – propozycje afirmacji, medytacji.

Przeczytaj zanim umówisz się na spotkanie

Regresing® nie jest skuteczny u osób, które stosują narkotyki, antydepresanty, leki psychotropowe, silne środki uspokajające oraz u osób chorych psychicznie. Dlatego proszę się nie dziwić, że przed sesją zadaje pytanie o stosowanie tych środków – to nic personalnego – po prostu dbam o skuteczność sesji. Ze względu na początkowy intensywny oddech sesji nie powinny też poddawać się kobiety na podtrzymaniu ciąży.

Jeśli szukasz odpowiedzi na to kim byłeś w poprzednim wcieleniu to proszę nie dzwoń do mnie. Celem sesji regresingu jest oczyszczenie podświadomości z przeszkadzających wzorców a nie szukanie wspomnień z poprzednich wcieleń.

Cena

Sesja regresingu

250 zł za dwugodzinne spotkanie

 

„Z sesji regresingu korzystałam już kilka razy u różnych terapeutów. Z Kasią miałam przyjemność mieć dwie sesje i z obydwóch byłam zadowolona. Piękne prowadzenie; jasne, świadome oraz wiele pomocnych rad. Współpraca z Kasią to czysta przyjemność, która owocuje korzystnie na samopoczucie, zdrowie oraz świadomość celów życiowych.”

Edyta z Rzeszowa

„Hm… Pojawia się taki moment w życiu, kiedy psycholog już nie jest w stanie pomóc, kiedy wręcz ucieka, kiedy trzeba w pełni wziąć swoje życie w garść i jednocześnie próbować odnaleźć Jedność, kiedy musi być wykonana konkretna robota. Tak było ze mną i w takim momencie mojej Drogi pojawiła się Kasia – jedyna osoba w Poznaniu do której mogłem się dodzwonić :-). Kasia będzie lustrem, podpowie i pomoże w uświadomieniu sobie tego co wyparte, z czego nie zdawaliśmy sobie sprawy i da propozycję pomocy z wykorzystaniem sesji regresingu, medytacyjno-koncentracyjnych czy też przez to co jeszcze trzyma w zanadrzu :). Reszta jest kwestią cierpliwości i pracy ze sobą… Po roku współpracy widzę zmiany u siebie, coraz lepiej rozumiem i jestem tu i teraz…”

Darek z Poznania

„Od ponad 2 lat korzystam z sesji regresingu u Kasi i uważam, że efekty są super. Przede wszystkim jestem bardziej otwarta na ludzi i świat i zaczynam czuć co to znaczy być „ szczęśliwym człowiekiem”. Kasia zna się na tym co robi, a co najważniejsze umie zachęcić do pracy nad sobą i dostosować proponowaną formę pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Polecam!”

Ewa ze Słupcy

“To było moje pierwsze spotkanie z regresingiem. Podczas pracy z Kasią czułam się komfortowo i bardzo bezpiecznie. Podczas regresingu Kasia zastosowała również dodatkową metodę, która pomogła w rozwiązywaniu mojego problemu. Po zakończonej sesji dostałam też dodatkowe wskazówki, co dalej robić, jak działać aby poprawić jakość mojego życia. W tej chwili widzę już delikatne zmiany i czuje się dużo spokojniej, mam kontakt ze sobą, moimi emocjami i uczuciami. Stałam się też bardziej wyrozumiała w stosunku do samej siebie, z czym wcześniej miałam problem. Moja przygoda dopiero się rozpoczęła, ale myślę, że już niedługo będzie czas na następny krok. Jestem ciekawa, co Kasia mi zaproponuje, bo mam wrażenie, że posiada ona cały wachlarz metod, które potrafi skutecznie zastosować”

Matylda z Poznania