Spotkania przy kartach

 

Utknąłeś w trudnej sytuacji lub szukasz sposobu na zmianę swego życia w konkretnej dziedzinie? A może po prostu potrzebujesz wskazówek co robić by osiągnąć to o czym marzysz? – Umów się na spotkanie przy kartach.

 

 

Spotkanie przy kartach to swego rodzaju rozmowa z naszą duszą, z sercem, z naszymi Aniołami. Karty stanowią tylko narzędzie przekazu.

 

Jeśli nie wiesz jak wyjść z jakiejś sytuacji lub po prostu potrzebujesz wskazówek i spojrzenia „z zewnątrz” na swój problem – tutaj znajdziesz podpowiedzi.

Podczas rozmowy korzystam z różnych kart: anielskich, cygańskich, Lenormand. W zależności od pytania i tematu wybieram odpowiednie karty i robię kilka rozkładów dzięki, którym opisuję podany przez Ciebie temat z kilku punktów widzenia:

  • co wpływa na daną sytuację – tzn. dlaczego ona w ogóle wystąpiła – przez pryzmat wzorów i przekonań jakich mo żesz nie być świadomym lub ich po prostu z daną sytuacją nie łączysz;
  • jakie są sprzyjające Ci energie – jakie sytuacje, ludzie, cechy Twojego charakteru;
  • co klienta hamuje/blokuje w wyjściu z sytuacji – jakie lęki, obawy, wyobrażenia;
  • podaję też zawsze wskazówki i inspiracje jakie Góra (jakkolwiek ją zwiesz) chce Ci przekazać, byś mógł zmienić sytuację na lepsze;
  • gdy stoisz przed podjęciem decyzji oglądamy dokładnie każdą z opcji jakie masz do wyboru – by łatwiej Ci było zadecydować.

 

Na mojej stronie znajdziesz też artykuły dotyczące:
Zdjęcie na stronie by Agnieszka Hudzińska

 

Analizę problemu można zamówić w formie pisemnej (na maila) lub umówić się na spotkanie na skypie lub telefonicznie.

Rozmowa na Skype lub telefoniczna

Jeśli tematów jest więcej lub po prostu wolisz rozmowę – wtedy warto umówić się na spotkanie przez Skypa lub na rozmowę telefoniczną. Przy rozmowie telefonicznej przed umówionym terminem spotkania prześlesz mi mailowo swoje aktualne zdjęcie. Podczas samego spotkania/rozmowy będziemy omawiac tematy jakie Ciebie interesują a ja na bieżąco będę kłaść karty i je analizować. Spotkanie takie trwa zwykle około godziny, przy mniejszej ilości pytań – ok 30 minut.

Forma pisemna

Jeśli masz jeden temat, który Cię interesuje – możesz zamówić analizę na maila. Wystarczy wtedy, że wyślesz mailem opis aktualnej sytuacji, swoje aktualne zdjęcie, imię i nazwisko oraz oczywiście pytanie jakie chcesz zadać. Otrzymasz zwrotnego maila z informacja o terminie otrzymania odpowiedzi i w podanym terminie otrzymasz analizę na adres mailowy.

Uwaga! – Przy pytaniach dotyczących związku z drugą osobą należy podać imię i nazwisko tej osoby oraz jej zdjęcie.

Przeczytaj zanim się umówisz

Analizy karciane wykonuje dla konkretnych osób tzn. dotyczą one problemów tych osób a nie osób powiązanych. Zatem jeśli chcesz się zapytać o córkę, syna, męża – to niestety muszą się oni zgłosić sami – nie zaglądam w karty osób „trzecich”.

Każdy rozkład rozpoczynam pytaniem – czy mam kłaść karty – i czasem otrzymuję odpowiedź, że nie. Nie wnikam w powód – czasem jest to nie ten dzień, czasem za duże zamieszanie energetyczne, czasem nie mam udzielać odpowiedzi. Szanuję to i jeśli otrzymuje odpowiedź, żeby nie kłaść – to tego po prostu nie robię. Zwykle okazuje się, że analiza jest już nie potrzebna, albo że wystarczy tydzień poczekać i nie ma przeszkód by analizę zrobić.

Cena

Umawiając się na spotkanie decydujesz ile czasu chcesz ze mną spędzić przy kartach i w zalezności od wyboru – pół godziny lub godzinę – takiego dokonujesz przelewu – Przed Spotkaniem.

Spotkanie na Skype / rozmowa przez telefon

60 zł / pół godziny

120 zł / godzina

Analiza pisemna jednego tematu

140zł / analizę jednego tematu

 

Krótko i na temat 😉

“Analiza bardzo profesjonalna, szybka odpowiedz, osoba godna polecenia, dogłębna analiza pytań
które mnie nurtowały. Korzystałam z usług dwukrotnie i jesli będę miała jeszcze jakieś pytania z wielka radością wrócę.”

Dorota z Atlanty

Polecam Kasię całym sercem. Ogromne wyczucie, delikatność a zarazem bardzo konkretna i przejrzysta Osoba. Mądrość – od razu można wyczuć, że żyje z Aniołami za pan brat i jest Ich Przyjacielem. Wszystko co mówiła, jak dotąd się sprawdzilo – będę chętnie wracać.”

Małgorzata z Poznania

I trochę dłuższe wypowiedzi:

“Pracujemy z Kasią regularnie od kilku miesięcy. Kasia jest wspaniałym towarzyszem na ścieżce rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego. Ma bardzo duże doświadczenie i wiedzę, którymi chętnie się dzieli. Karty są doskonałym wsparciem i uzupełnieniem pracy w sesjach oddechu transmodalnego. Podczas sesji kart z Kasią wielokrotnie otrzymywałam niezbędne informacje i odpowiedzi, które pozwalały mi spojrzeć na sytuacje z szerszej perspektywy, podjąć takie decyzje, które później korzystnie przekładały się na moje życie.

Polecam z całego serca! 

Klaudia z Radomia

“Aniołki jak zwykle niezawodne. Pięknie doradzają, podpowiadają. Kasia Twoje anielskie wróżby są niesamowite. Dodają otuchy wiary mobilizacji, małego kopalka w dupalka jakże potrzebnego czasem. Ukierunkowują i wspierają. Cieszę się że mogę liczyć na wsparcie i korzystać z mądrości aniołków. Zarówno tych niewidzialnych jak i tych inkarnowanych które tak pięknie odczytują anielskie przekazy zawarte w kartach. Dziękuję 

Natalia ze Strzegomia

“Trafiłam na Kasię w trudnym momencie życia. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam analizą. To nie była krótka, zwięzła odpowiedź na moje pytanie. To było coś więcej. Problem rozebrany na czynniki pierwsze. Spojrzenie na moją sytuację “z lotu ptaka”, z pozycji “obok”. Dowiedziałam się, jakie są przyczyny powstania problemu – sięgające głębiej, a nie tylko widoczne “na powierzchni”. Odpowiedź dotyczy szerszego obszaru mojego życia niż się spodziewałam. Jestem zaskoczona, jak osoba, która mnie nie zna, wie tyle na mój temat. Analiza nie jest jedynie zbiorem suchych faktów – to wiadomości od Aniołków wraz z podpowiedzią, w jaki sposób podejść do życia, do rozstrzyganego problemu – aby doświadczyć harmonii, odmiany, spełnienia. Jestem wdzięczna za te wskazówki. Dużo mi pomogły.”

Małgośka z Karkonoszy

“Kasi praca z kartami i to jak korzysta z intuicji w trakcie analizy całkowicie mnie zaskoczyły. To niesamowite jakiego wglądu w temat/problem/pytanie potrafi wtedy dokonać! Nie miałem u Kasi pełnej analizy, a tylko dostałem skróconą odpowiedź na dwa pytania! To, że nawet w skróconej wersji potrafi wnikliwie przeanalizować problem/pytanie i dać mega inspirującą odpowiedź świadczy o rewelacyjnym doświadczeniu i intuicji. To nie przelewki! Bądź pewien, że gdy zadasz Kasi pytanie, to odpowiedź nie koniecznie będzie taka jakbyś chciał czy oczekiwał usłyszeć, ale na pewno będzie to właściwa, czyli taka jaką powinieneś dostać, aby rozwiązać/uzdrowić problem jakiego dotyczy pytanie! Polecam Kasię bardzo!”

Tomek z Torunia

“Analiza u Kasi to nie zwykła porada u “wróżki”, to nie tak…. Kasia doskonale łączy informacje zaczerpnięte z kart wraz ze swoją rozwinięta Intuicją. Dlatego za każdym razem jej wskazówki, podpowiedzi są tak trafne. Zawsze jest to miła i konkretna rozmowa, dzięki której można zwrócić uwagę na rzeczy, które nie zawsze są widoczne….

Polecam z głębi serca, warto, gdy mamy zbyt wiele pytań, na które jeszcze nie potrafimy znaleźć w sobie odpowiedzi :).”

Małgorzata z Warszawy

„Korzystałem z usług Kasi kilkukrotnie. Karty pozwoliły mi spojrzeć na problemy i sytuacje przed którymi stawałem z nowej, świeżej perspektywy. Te rady były dla mnie cenne i wartościowe na tyle, że z pewnością będę kontaktował się z Kasią w przyszłości.”

Daniel z Australii

„Na początek musze powiedzieć, ze jestem niezmiernie wdzięczna, ze udało mi się trafić na kogoś takiego jak Kasia! Za każdym razem kiedy miałam jakieś wątpliwości czułam, że za pośrednictwem Kasi naprawdę mam okazje porozmawiać ze swoim aniołem stróżem. Dlaczego? Bo jej odpowiedzi były pisane dokładnie takim samym językiem, jakim ja posługuję się na co dzień a Kasia przecież mnie nie zna. Ale jej wspaniały dar nie jest jej jedyną zaletą. Kasia jest osobą pełną zrozumienia i empatii. Często kiedy dzieje się coś dobrego lubię się też z nią tym podzielić bo wiem ze szczerze przyniesie jej to radość! Radość, którą będzie ze mną dzielić ;). Uwielbiam Cię, dziękuję Ci z całego serca za wszystko i szczerze ręczę za Ciebie wszystkim, którzy znaleźli się na tej stronie !”

Karolina z Berlina