Warsztaty

  Chcesz popracować nad swoimi problemami, nad zmianą swoich przekonań, chcesz poznać proste i skuteczne metody pracy nad konkretnymi problemami? Skorzystaj z warsztatów i odkryj radość dokonywania zmian w życiu.  

Oddech transmodalny

  Chcesz wreszcie zadbać o siebie? Szukasz prostej i skutecznej metody pracy nad sobą? Chcesz poznać siebie i odkryć swoje możliwości? Zacznij świadomie oddychać i poznaj Oddech transmodalny.  

Access Bars ®

  Potrzebujesz zmian w życiu ale nie wiesz jak ma być inaczej? Chcesz się otworzyć na nowe możliwości w konkretnej dziedzinie życia? Uwolnić się od zastoju? – Zapraszam na sesje Access Bars ®.  

Regresing ®

  Masz dość powtarzających się sytuacji w swoim życiu? Chcesz sobie wreszcie poukładać życie osobiste, zawodowe, rodzinne, relacje z ludźmi i jesteś otwarty na zmianę swoich wyobrażeń na te tematy? Skorzystaj z regresingu®.  

Spotkania przy kartach

  Utknąłeś w trudnej sytuacji lub szukasz sposobu na zmianę swego życia w konkretnej dziedzinie? A może po prostu potrzebujesz wskazówek co robić by osiągnąć to o czym marzysz? – Umów się na spotkanie przy kartach.  

O mnie

  Na zdjęciu uśmiechnięta buzia a w życiu kobieta ciekawa świata i ludzi, pasjonująca się odkrywaniem możliwości naszego ciała i umysłu.  

1 2