Warsztaty

 

Chcesz popracować nad swoimi problemami, nad zmianą swoich przekonań, chcesz poznać proste i skuteczne metody pracy nad konkretnymi problemami? Skorzystaj z warsztatów i odkryj radość dokonywania zmian w życiu.

 

8 lutego zapraszam na Warsztat Inteligencji Oddechu –
– Oddech kluczem do Serca

Jak często kierujesz się podpowiedziami płynącymi z serca? Kiedy ostatnio zatrzymałeś się by siebie i serca posłuchać? Czego pragniesz? Czego potrzebujesz? Za czym tęskni Twoje serce?

A przecież każdy z nas ma ze sobą narzędzie do słuchania i weryfikowania – czego nam trzeba i gdzie serce nas prowadzi….

To nasz Oddech

Zapraszam Cię na warsztat, na którym poznasz lepiej siebie i możliwości swojego Oddechu. Te uspokajające, rozluźniające i wzmacniające. Ale też te prowadzące do większego odczuwania, przeżywania uczuć, uzdrawiania tego co boli. Bo Oddech nie tylko nas wzmacnia ale też uwrażliwia, zmiękcza, sprawia, że jesteśmy bliżej siebie.

A stąd już prosta droga do tego by usłyszeć swoje Serce. Ono mówi cichutko. Ono się nie skarży. Czasem tylko się zamyka gdy za dużo w nim bólu i zranienia. Oddech pomaga nam być bliżej Serca, usłyszeć je, poczuć co się w nim dzieje. Pomaga też uwolnić je od nadmiaru emocji czy trudnych wspomnień.

I tym właśnie zajmiemy się podczas naszego spotkania.

Podczas warsztatu:

 • Poznasz swój oddech i zrozumiesz, na czym polega jego inteligencja. Dowiesz się jak możesz z niej korzystać, aby twoje życie stało się pełniejsze a kontakt z sercem mocniejszy.
 • Doświadczysz sposobu na aktywację swego serca i spotkanie z drugim człowiekiem w przestrzeni serca.
 • Odkryjesz jak w łagodny sposób możesz otworzyć Oddech a tym samym otworzyć siebie na więcej w każdym aspekcie życia.
 • Nauczysz się jak oddech może wspierać Cię na co dzień w podchodzeniu do trudnych sytuacji, relaksowaniu się, rozładowywaniu emocji.
 • Poznasz różne sposoby okazywania i odczuwania miłości i akceptacji.
 • Poczujesz relację pomiędzy oddechem a tym jak przyjmujesz to co Ci daje życie i tym jak dajesz z siebie innym i światu.
 • Na koniec doświadczysz łagodnej sesji BreathFlow. W tej sesji otwierając przepływ oddechu otwierasz się na uzdrowienie emocji i większy przepływ tego co dobre – w ciele, sercu i w życiu.

================================================================================================

Szczegóły:

📆 Termin: Sobota 8 lutego
⌚ Godziny: 10.00 – 18:00
🏢 Miejsce: Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań

💲Cena: 250 zł
Dla absolwentów wcześniejszych warsztatów oddechowych 200 zł.
Jeśli pieniądze są jedyną przeszkodą, daj znać. Znajdziemy rozwiązanie.

📝 Zapisy: kontakt@katarzynajezierna.pl lub messenger

Potwierdzeniem Twojej rejestracji będzie wpłata zaliczki 50 PLN. Informacje o numerze konta przekażę mailem. Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.

❓Chcesz się o coś dopytać lub porozmawiać?
Zadzwoń do mnie lub napisz:
💚Katarzyna Jezierna tel. 514 154 370 mail: kontakt@katarzynajezierna.pl

================================================================================================

19 stycznia Grupowa Sesja Oddechowa OddychaMY.Radom

Sesje oddechowa to holistyczna metoda osobistej transformacji. Oddech w sesji dociera głębiej, dzięki czemu już po jednej sesji można odczuć realne zmiany w życiu. Na sesji pracujemy z wybranym przez siebie tematem – intencją. Dzięki temu możemy uwolnić się od tego co nam przeszkadza: blokad, napięć lub trudnych emocji. Możemy też otworzyć się na nowe jakości, które są nam aktualnie potrzebne.

W czasie niedzielnego spotkania:

 • przygotujesz się do pracy wewnętrznej poprzez doświadczenie Praktyk Oddechowych poszerzających świadomość odczuwania
 • ustalisz Twoją własną intencję do sesji
 • doświadczysz pełnej sesji oddechu transmodalnego (trwa około 1,5 godziny)
 • zintegrujesz doświadczenia z sesji
 • na koniec zasiądziesz z pozostałymi uczestnikami we wspólnym kręgu by poprzez Oddech poczuć bycie Razem

 

❤️❤️❤️
Klaudia & Katarzyna

#oddychaMYradom #inteligencjaoddechu #oddechtransmodalny

====================================================================================================

Szczegóły:

🕙 Kiedy? – 19 stycznia w godzinach 10-13
📍 Gdzie? – Radom, dokładne miejsce podamy wkrótce
💚 Inwestycja – 100 zł
Jeśli pieniądze są jedyną przeszkodą, daj nam znać. Znajdziemy rozwiązanie.
📝 Zapisy:
klaudia.purc@gmail.com lub messenger

Zapisz się już teraz!
Mamy miejsce dla 10 uczestników – decyduje kolejność zgłoszeń.
Potwierdzeniem Twojej rejestracji będzie wpłata zaliczki 50 PLN. Informację o numerze konta otrzymasz od nas mailem. Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.

Na sesję zabierz matę lub gruby koc na którym się wygodnie położysz, oraz poduszkę i koc do przykrycia. Zalecamy również ubrać ciepłe skarpetki, i wygodne ubranie oraz zabranie notesu do notowania.

Chcesz się o coś dopytać lub porozmawiać?
Zadzwoń do nas lub napisz:

💚Klaudia Purc tel. 784 929 792 mail: klaudia.purc@gmail.com
💚Katarzyna Jezierna tel. 514 154 370 mail: kontakt@katarzynajezierna.pl

====================================================================================================

Parę słów o nas:

💁‍Klaudia Purc – Praktyk i Trener Oddechu Transmodalnego w trakcie certyfikacji w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. Coach i mentor w organizacjach.

Na co dzień łącze swoje dwie pasje – do rozwoju i do biznesu. Uwielbiam spotkania z drugim człowiekiem. Podczas tych spotkań poszerzamy perspektywę patrzenia na to co się aktualnie dzieje w zyciu. Obserwujemy procesy oraz relacje, zarówno te zawodowe jak i prywatne. Pracujemy z emocjami, z przekonaniami i blokadami, aby mieć większą uważność i świadomość siebie. Czuję dużą wdzięczność za to co udało mi się dla siebie odkryć. Dlatego też chce dzielić się oddechem, tak aby stał się bardziej dostępny dla każdego.

💁‍ Katarzyna Jezierna – Praktyk i Trener Oddechu Transmodalnego w trakcie certyfikacji w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. Praktyk Access Bars®. Regreser. Kobieta ciekawa świata i ludzi.

Pasjonują mnie zależności między ciałem, umysłem a duszą. To jak choroba jednego przejawia się w drugim i praca z jednym ma wpływ na pozostałe. Praca z Oddechem jest dla mnie przede wszystkim spotkaniem z drugim człowiekiem – takim prawdziwym spotkaniem. Za każdym razem czuję ogromny szacunek dla drogi, jaką w sesji pokonuje osoba, której towarzyszę. Oddech otwiera zapomniane historie i schowane emocje. Daje przestrzeń na prawdziwe spotkanie, doświadczenie i zrozumienie tego co w nas. Odkrywa przed nami pełnię naszych możliwości, naszej istoty, bezkres naszych uczuć. Tak. Oddech mnie nieustannie zachwyca….

Zdjęcie na tej stronie archiwa własne

29 lutego i 1 marca zapraszam na weekend pracy wewnętrznej – Do wyboru jeden dzień lub oba 😉

W sobotę Warsztat Inteligencji Oddechu – czyli poznawanie możliwości naszego Oddechu – tych antystresowych ale też uzdrawiających emocje. (pełen opis tego dnia poniżej)

W niedzielę mamy dzień pracy z Ustawieniami systemowymi czyli praca z Polem energii w Twojej rodzinie i twoim życiu. (pełen opis tego dnia poniżej).

Sobota: Warsztat Inteligencji Oddechu

Potrzebujesz być bliżej siebie? Chcesz nauczyć się ogarniać swe emocje? Potrzebujesz uspokojenia? A może po prostu jesteś ciekaw co potrafi Twój oddech? Chodź. Pooddychaj. Zaproś Oddech do swego życia i ciesz się jego pełnią!

Zapraszam na warsztat wprowadzający w świat Inteligencji Oddechu, podczas którego poczujesz jak oddech wpływa na twoje życie, poziom odczuwania, energii czy stresu.

W czasie warsztatu przygotujesz się do doświadczenia łagodnej sesji oddechu BreathFlow – praktyki oddechowej, uzdrawiającej różne aspekty życia na wielu poziomach. Jest to technika, którą po tym warsztacie będziesz mógł/mogła bezpiecznie wprowadzić do życia swojego i twoich najbliższych.

Podczas warsztatu:

✔️ Poznasz swój oddech i zrozumiesz, na czym polega jego inteligencja oraz w jaki sposób możesz z niej korzystać, aby twoje życie stało się pełniejsze.

✔️ Zrozumiesz zależność pomiędzy tym jak płynie Twój oddech a tym, jak przeżywasz swoje życie.

✔️ Poczujesz relację pomiędzy oddechem a sposobem funkcjonowania twojego ciała i nauczysz się z nim kontaktować.

✔️ Zrozumiesz, w jaki sposób generujesz stres i nauczysz się jak za pomocą własnego oddechu możesz go neutralizować, aby adekwatnie reagować na codzienne sytuacje życiowe.

✔️ Na koniec doświadczysz sesji łagodnego oddechu BreathFlow i sposobu, w jaki otwierając przepływ oddechu otwierasz się na przepływ życia, możesz uzdrowić swoją duszę i wspierać jej integrację z ciałem.

Niedziela: Warsztat Ustawień Systemowych

Ustawienia systemowe to praca z polem energii i rodzaj pracy duchowej, który uczy szacunku dla nas i naszych uczuć, rodzin i historii. Podczas warsztatu tworzymy przestrzeń dla tych historii i uczuć – by mogły zaistnieć, przejawić się i z czasem jaki dajemy – również wysycić. A to już prosta droga do transformacji i uzdrowienia.

Program warsztatu jest tak ułożony, byś mógł popracować razem z innymi ale też miał przestrzeń by popracować nad swoimi indywidualnymi tematami.

Podczas warsztatu:
 • Łagodnie przygotujesz się do pracy z ustawieniami wzmacniając swoje odczuwanie i dawanie przestrzeni na procesy energetyczne,
 • Popatrzysz na swoich rodziców z perspektywy dziecka ale i dorosłego,
 • Popracujesz nad swoimi indywidualnymi tematami robiąc trzy ustawienia:
 1. Odkryjesz na nowo dzień swoich narodzin, by świadomie przyjąć uczucia jakie temu wydarzeniu towarzyszyły,
 2. Popracujesz z linią przebaczenia zostawiając za sobą to co już Ci nie służy i otwierając przestrzeń na nowe,
 3. Doświadczysz pola konstelacji archetypów – kobiece, męskie, dziecięce, wejście w relacje z kobietami, z mężczyznami, wejście w życie z pozycji dorosłego człowieka.
 • Doświadczysz jak pole pracuje w różnych konfiguracjach dla Ciebie i dla innych ludzi

===================================================

Termin: Sobota 29 lutego – Inteligencja Oddechu

Niedziela 1 marca – Ustawienia systemowe

Godziny: 10.00 – 18:00
Miejsce: Bolesławiec (miejsce będzie podane póżniej w zależności od ilości chętnych)

Cena: 180zł za jeden dzień lub 320zł za dwa dni.

Zapisy: kontakt@katarzynajezierna.pl

Przy zgłoszeniu prosze podac którą opcję wybierasz: jeden dzień (który) , czy oba.

Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 50 PLN (szczegóły otrzymasz w mailu)

===================================================

Harmonogram spotkań/warsztatów w najbliższych miesiącach:

 

Styczeń

19 stycznia – Grupowa Sesja Oddechowa, OddychaMY.Radom – wydarzenie na FB

Luty

8 lutego – Oddech kluczem do Serca. Warsztat Inteligencji Oddechu w Poznaniu – wydarzenie na FB

23 lutego – Grupowa Sesja Oddechowa, OddychaMY.Radom – wydarzenie na FB

29 lutego – Warsztat Inteligencji Oddechu w Bolesławcu – wydarzenie na FB

Marzec

1 marca – Warsztat Ustawień Systemowych w Bolesławcu – wydarzenie na FB

 

Aby wziąć udział w wybranym wydarzeniu należy się zgłosić mailowo i opłacić zaliczkę (jeśli jest wymagana). Adres do zgłoszenia  jest podany w informacjach o wydarzeniu.

Jeśli wolisz pracować indywiduwalnie – zapraszam na indywidualne sesje oddechowe.

Zdjęcie na tej stronie archiwa własne

“Odbyłam warsztat oddechowy z Kasią. Było to moje pierwsze spotkanie z oddechem transmodalnym i bardzo udane. Kasią jest bardzo delikatna w podejściu do uczestników i stwarza piękną i bezpieczną przestrzeń na ćwiczenia, które wyzwalają niekiedy zapomniane emocje. Czułam się zaopiekowana. Nauczyłam się prostych metod na uważność w stosunku do siebie, na odczuwanie siebie i podejmowanie właściwych decyzji. I wszystko tylko poprzez oddech! Polecam z całego serca”

Iwona z Poznania

“Korzystałam z kilku oferowanych przez Kasię sesji indywidualnych w pracy nad sobą, nad swoim życiem. Warsztaty prowadzone przez Kasię  to inna forma poznawania siebie, swoich możliwości. To również niesamowita atmosfera i  teoretyczne oraz praktyczne poznawanie danego tematu. I wiecie co, to działa, to się dzieje, to jest niesamowite, gorąco polecam warsztaty z Kasią.”

Magdalena, Szamotuły

“Warsztaty u Kasi są inspirujące i twórcze. Dają wiele radości i pozwalają otworzyć się na nowe, na lepsze. Poza tym, Kasia to super babeczka. Polecam warsztaty rozwojowe wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.”

Ewa ze Słupcy

“Kiedy dowiedziałam się o tym, że Kasia będzie organizowała warsztaty wiedziałam, że powinnam w nich uczestniczyć…. Warsztaty były dla mnie niezwykłym przeżyciem, które trudno nawet wyrazić słowami, to trzeba poczuć. Poznałam cudownych ludzi i odkryłam siebie na nowo. Tą, którą znałam, a jednak ciut inną. Poczułam się dobrze ze sobą taką jaka jestem naprawdę. Dziękuję Ci Kasiu, za te warsztaty – to było niezwykłe i niezapomniane przeżycie.”

Barbara z Szamotuł