Spotkania w Internecie

 

Chcesz popracować nad swoimi problemami, nad zmianą swoich przekonań, chcesz poznać proste i skuteczne metody pracy nad konkretnymi problemami? Zajrzyj na FB gdzie teraz można mnie spotkać na live-ach.

 

Warsztaty i wszystkie spotkania przeniosły się do Internetu. Te oddechowo-rozwojowe również – można mnie oglądać i ze mną oddychać na FB.

Pniedziałkowe spotkanie Live ze mną Katarzyną Jezierną

W kwietniu i maju przez kilka poniedziałków prowadziłam na mojej stronie Katarzyna Jezierna – Uzdrawianie życia live-y o różnych emocjach.

Możesz je obejrzeć tutaj:

Po co nam złość? I co z nią zrobić? – link do live-a
Jak ogarnąć swoje lęki? – link do live-a
Ukryte emocje – jak z nimi pracować? – link do live-a
Jak przyjmować Miłość by było jej więcej? – link do live-a
Dlaczego czekamy na spełnienie marzeń? – link do live-a

 

Kolejne tematy w przygotowaniu 😉 Będę na bieżąco informować o planowanych nowych spotkaniach.

 

Harmonogram spotkań/warsztatów w najbliższych miesiącach:

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wszystkie warsztaty i spotkania zostały wstrzymane. Gdy tylko będziemy mogli się znowu spotykać w grupach – ustalę nowy harmonogram.

 

Aby wziąć udział w wybranym wydarzeniu należy się zgłosić mailowo i opłacić zaliczkę (jeśli jest wymagana). Adres do zgłoszenia  jest podany w informacjach o wydarzeniu.

Jeśli wolisz pracować indywiduwalnie – zapraszam na indywidualne sesje oddechowe.

Zdjęcie na tej stronie archiwa własne

“Bardzo dziękuję za wspólne oddychanie 🙂 Stworzyłaś Kasiu na warsztatach wspaniałą, ciepłą atmosferę, sprzyjającą i dającą możliwość pobycia ze sobą i własnym oddechem. A to z kolei pozwoliło na dotarcie do swoich uczuć i emocji, o których zapominamy lub celowo chowamy w codziennym życiu na wariackich papierach :-)”

Kamila z Poznania

“Niesamowita atmosfera w czasie warsztatów, poczułam że jestem w własciwym miejscu z wspaniała osobą od której biło ciepło z serca, której można było zaufać. Cały warszat pełen pięknych przeżyć. Polecam.”

Marzena ze Zbąszynia

“Odbyłam warsztat oddechowy z Kasią. Było to moje pierwsze spotkanie z oddechem transmodalnym i bardzo udane. Kasią jest bardzo delikatna w podejściu do uczestników i stwarza piękną i bezpieczną przestrzeń na ćwiczenia, które wyzwalają niekiedy zapomniane emocje. Czułam się zaopiekowana. Nauczyłam się prostych metod na uważność w stosunku do siebie, na odczuwanie siebie i podejmowanie właściwych decyzji. I wszystko tylko poprzez oddech! Polecam z całego serca”

Iwona z Poznania

“Korzystałam z kilku oferowanych przez Kasię sesji indywidualnych w pracy nad sobą, nad swoim życiem. Warsztaty prowadzone przez Kasię  to inna forma poznawania siebie, swoich możliwości. To również niesamowita atmosfera i  teoretyczne oraz praktyczne poznawanie danego tematu. I wiecie co, to działa, to się dzieje, to jest niesamowite, gorąco polecam warsztaty z Kasią.”

Magdalena, Szamotuły

“Warsztaty u Kasi są inspirujące i twórcze. Dają wiele radości i pozwalają otworzyć się na nowe, na lepsze. Poza tym, Kasia to super babeczka. Polecam warsztaty rozwojowe wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.”

Ewa ze Słupcy

“Kiedy dowiedziałam się o tym, że Kasia będzie organizowała warsztaty wiedziałam, że powinnam w nich uczestniczyć…. Warsztaty były dla mnie niezwykłym przeżyciem, które trudno nawet wyrazić słowami, to trzeba poczuć. Poznałam cudownych ludzi i odkryłam siebie na nowo. Tą, którą znałam, a jednak ciut inną. Poczułam się dobrze ze sobą taką jaka jestem naprawdę. Dziękuję Ci Kasiu, za te warsztaty – to było niezwykłe i niezapomniane przeżycie.”

Barbara z Szamotuł