Access Bars ®

 

Potrzebujesz zmian w życiu ale nie wiesz jak ma być inaczej? Chcesz się otworzyć na nowe możliwości w konkretnej dziedzinie życia? Uwolnić się od zastoju? – Zapraszam na sesje Access Bars ®.

 

Terapia Access Bars ®

to jedna z metod pracy wymyślona przez Garego Douglasa. Polega ona na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów na głowie. Każdy z nich jest odpowiedzialny za inny aspekt naszego życia – zdrowie, pieniądze, zdolność działania w życiu. Gdy dotykam tych punktów na Twojej głowie energia skumulowana w Twoim ciele może się rozładować. A jednocześnie odblokowuje się przepływu energii w temacie, którego dany punkt dotyczy.

Aby proces uzdrowienia był skuteczniejszy korzystam również z narzędzi werbalnych Access. Mówię tu o odkreowania i oczyszczaniu energii dzięki specjalnie sformułowanym oświadczeniom i pytaniom. Dzięki temu co mówię, jesteś prowadzony do tematów, które wymagają oczyszczenia i za Twoją zgodą zostają one oczyszczone i przetransformowane.

Sesja Access Bars® to bardzo mocne narzędzie. Daje ono możliwość oczyszczenia podświadomości i otwarcia się na nowe nieograniczone możliwości działania. Nowe możliwości odczuwania, przejawiania się w życiu.

Sesje Access pomagają przy:

  • redukcji stresu, uwalnianiu napięć z ciała,
  • uwalnianiu się od blokad mentalnych, emocjonalnych, energetycznych,
  • zmianie ograniczających przekonań,
  • zmianie podejścia do ludzi, życia, otrzymywania, radości,
  • likwidacji bezsenności,
  • uspokojeniu przed egzaminami, ważnymi rozmowami,
  • otwarciu na nowe możliwości w różnych aspektach naszego życia;-).

 

Zdjęcie na tej stronie by Couleur from Pixabay

Sesja Access Bars® jest rodzajem masażu, dlatego jest wykonywana przy osobistym spotkaniu. Położysz się na wygodnie na tapczanie. Przykryję Cię kocem i zaczniesz się po prostu relaksować ;-).

Ja siadam na krześle za Twoją głową i dotykam odpowiednich punktów na Twojej głowie. Mogę wykonywać całą sekwencję punktów lub pracować tylko nad poszczególnymi punktami. Ucisk jednego punktu trwa zwykle kilka do kilkunastu minut.

W trakcie sesji docieramy do tematów wymagających oczyszczenia. Dzięki rozmowie i wykorzystaniu oświadczeń odkreowujących dokonamy ich oczyszczenia i uzdrowienia. Jeśli w trakcie sesji są chwile bez rozmowy możesz nawet usnąć ;-). A sesja i tak toczy się dalej i cały czas transformuje.

Czas

Sesja Bars trwa ok półtorej godziny. Przed sesją ważna jest rozmowa o temacie sesji dlatego całe spotkanie trwa ok. 2 godziny.

Przeczytaj zanim się umówisz na spotkanie

Access Bars® – nie ma przeciwskazań do przeprowadzania.

Sesję tak sobie zaplanuj byś dzień później miał wolne i mógł o siebie zadbać. Nasze ciało potrzebuje czasu by dostosować się do zmian energetycznych jakie następują podczas sesji. Do tego często potrzebne ono więcej snu i odpoczynku. Dlatego dobrze byś miał ten dzień/dwa wolnego lub po prostu spokojniejszy czas dla siebie by odpocząć, odespać, wrzucić na luz.

Cena

Access Bars®

dwugodzinne spotkanie

       300 zł

 

“Podczas sesji czułam się jakbym była w innym wymiarze świadomości. Czułam jakby przez głowę wychodziły stare zastałe myśli i skojarzenia oraz sytuacje. I niesamowite było to, że czułam się tak dobrze i bezpiecznie. Czułam ogromne wsparcie, lekkość i radość oraz to że nie jestem sama. Niech tak trwa….”

Basia z Szamotuł

Długo zastanawiałem się nad Access Bars, bo czasem bywam sceptycznie nastawiony do różnych kwestii. Ostatecznie zdecydowałem się ze względu na Kasię, do której mam ogromne zaufanie, które wynika z moich poprzednich doświadczeń.

Nie mogłem uwierzyć w to, co działo się tuż po sesji 🙂 A działo się dużo… nawet bardzo dużo. Zmiany ujawniały się wręcz każdego dnia. Ograniczenia i różnego rodzaju nieuzasadnione lęki znikały w sposób naturalny i niewymuszony.

W chwili pisania tej rekomendacji jestem już ponad tydzień “po”. Wiem, że to dopiero początek mojej przygody z Access Bars. Jeśli coś jest bowiem skuteczne to warto z tego korzystać. 

Pozostaje mi tylko gorąco polecić tę metodę wszystkim którzy – tak, jak ja niegdyś – zastanawiają się czy warto. TAK, WARTO! 🙂

Dawid z Leszna