O mnie

 

Na zdjęciu uśmiechnięta buzia a w życiu kobieta ciekawa świata i ludzi, pasjonująca się odkrywaniem możliwości naszego ciała i umysłu.

Witaj! Nazywam się Katarzyna Jezierna i cieszę się, że mogę Cię tu gościć.

Pomaganie jest ze mną od czasów liceum gdy przyjaciele przychodzili do mnie po porady życiowe, sercowe, później zawodowe… Na początku podpowiadałam jak serce dyktowało. Później zaczęłam korzystać z kart by lepiej doradzić JAK zmieniać życie na lepsze, JAK rozwiązać dany problem. Z czasem metod pracy pojawiało się coraz więcej….

Ponad 10lat temu poznałam i zaczęłam pracę z regresingiem®. Zaowocowało to ogromnymi pozytywnymi zmianami w moim życiu. A ja chcąc się dzielić tą skuteczną metodą uzyskałam licencję regresera. Tak zaczęłam pomagać ludziom wprowadzać konkretne zmiany w ich życie.

Pasjonuje mnie połączenie ciała i duszy. To, że ciało pokazuje nam czego potrzebuje dusza. A z drugiej strony, że można oddechem i umysłem wpłynąć na nasze ciało i uzdrawiać duszę. Dzięki tym zainteresowaniom poznałam nowe sposoby pracy – Access Bars®, masaż lomi lomi, Dotyk dla zdrowia.

Moim ostatnim odkryciem są Sesje oddechowe – wspaniała metoda pozwalająca poprzez oddech i ciało docierać do ukrytych emocji i przekonań. Praca z Oddechem jest dla mnie przede wszystkim spotkaniem z drugim człowiekiem – takim prawdziwym spotkaniem. Za każdym razem jestem poruszona drogą, jaką w sesji pokonuje osoba, której towarzyszę. Oddech otwiera zapomniane historie i schowane emocje. Daje przestrzeń na prawdziwe spotkanie, doświadczenie i zrozumienie tego co w nas. Odkrywa przed nami pełnię naszych możliwości, naszej istoty, bezkres naszych uczuć.

Od kiedy ukończyłam Trening Trenerów Inteligencji Oddechu zawodowo zajmuję się oddechowo-energetyczną pracą z ludźmi. Cieszy mnie ogromnie wprowadzanie ludzi w świat oddechu i obserwowanie tego jak się z nim zaprzyjaźniają.

Tak. Oddech mnie nieustannie zachwyca….

Lubię poznawać świat i ludzi. Mam to szczęście, że robię to co lubię. Mogę jednocześnie poznawać nowych ludzi i w pomagać im zmieniać ich życie na lepsze. Daje mi ogromną radość!

 

Do usłyszenia/zobaczenia/pooddychania….

Katarzyna Jezierna

 

Zdjęcia na stronie by Agnieszka Hudzińska