Sesje oddechowe

 

Chcesz bardziej zadbać o siebie? Szukasz prostej i skutecznej metody pracy nad sobą? Chcesz poznać siebie i odkryć swoje możliwości? Umów się na sesję oddechową i poznaj możliwości Oddechu.

 

Sesja oddechowa pozwoli Ci poznać siebie, uwolnić ukryte emocje, uzdrowić traumy.

Zauważ swój oddech, poczuj go…. Jak teraz oddychasz? Płytko czy głęboko? Nerwowo czy spokojnie? Wymuszasz oddech czy pozwalasz mu płynąc swobodnie? Jak Ci jest ze swoim oddechem?

Oddech odzwierciedla nasze podejście do życia. Pokazuje ile w naszym życiu jest spokoju a ile nerwów. Czy łatwiej jest nam dawać czy brać. Czy kontrolujemy wszystko czy też płyniemy z prądem życia.

Oddech jest więc w pewien sposób kluczem do nas samych. Jak więc masz tego klucza użyć?

wystarczy tylko ….. że pooddychasz z uwagą…..

że skupisz się na swoim oddechu, dasz mu trochę uwagi, czasu, akceptacji….

Bo słuchając oddechu w gruncie rzeczy słuchasz samego siebie. Słuchasz co Twoje ciało i dusza chcą Ci powiedzieć.

Tak.

Oddech to wspaniałe narzędzie komunikacji z naszym ciałem i duszą.

Ale nie tylko!

To też nasz wewnętrzny uzdrowiciel, który pomaga nam uwolnić się od traum z dzieciństwa. Od obciążeń rodowych, zastojów energetycznych czy po prostu ograniczających nas przekonań.

I to właśnie dzieje się podczas sesji oddechowej.

W sesjach uczysz się komunikacji z własnym oddechem i z własnym ciałem. Uczysz się uważności skierowanej na siebie i oddech. Poznajesz siebie i swoje emocje. Podczas sesji oddechowej dotykasz trudnych tematów i je z szacunkiem i czułością oddechem uzdrawiasz. A wszystko to dzięki otwarciu się na oddech, który Cię prowadzi….

Odważ się poznać swój oddech.

Zaufaj mu – jego mądrości i sile uzdrawiania.

Zaprzyjaźnij się z nim i zacznij uzdrawiać swoje życie!

Całym sercem i pełnią Oddechu zapraszam Cię na spotkanie z Oddechem.

 

Poniżej znajdziesz linki do moich artykułów związanych z uzdrawianiem w sesjach oddechowych:

– Uzdrowienie wstydu.

– O tym jak sesja może pomóc przy odchudzaniu.

– Co daje nam pozbycie się zbroi

 

Zdjęcie na stronie from Canva

Sesje on-line

W związku z ostatnimi wydarzeniami epidemiologicznymi – większość sesji prowadzę teraz on-line.

Zalety pracy on-line

 • jesteś u siebie w domu – w otoczeniu, które znasz,
 • możesz sobie przygotować miejsce do sesji tak jak tylko sobie wymyślisz,
 • po sesji nigdzie nie musisz chodzi, jeździć – masz dużo czasu na zintegrowanie sesji,
 • sesja jest tak samo skuteczna jak przeprowadzana w gabinecie.

Wymogi techniczne

 • dostęp do komunikatora z kamerą – Skype, WhatsApp, Messenger,
 • dostęp do Internetu.

Intencja

Każda sesja może Ci w czymś pomóc – czasem w czymś dużym a czasem w małym ale na przykład upierdliwym…. Sam wybierasz nad czym chcesz pracować. Możesz mieć bardzo konkretny życiowy temat lub po prostu chcesz się rozluźnić lub odstresować. Możesz przyjść na spotkanie z konkretnym tematem lub dopiero przed sesją odkryć czego na dany moment potrzebujesz.

Ten temat czy efekt do jakiego chcemy dotrzeć jest twoją intencją. To nadanie kierunku sesji. Gdy ją ustalisz – łatwiej trafisz do celu 😉 Przed sesja zawsze ustalamy razem jaką masz intencję lub po prostu weryfikujemy tą, z która przychodzisz. Intencja ustalona przez umysł ma się czasem nijak do tego, czego potrzebuje nasze ciało czy dusza. Rozmowa przed sesją pozwala sprawdzić czego Tobie na dany moment tak naprawdę potrzeba…..

Jakie mogą być intencje? Zobacz przykłady poniżej a przed sesją po prostu posłuchaj siebie 😉

Chcę/potrzebuję:

 • uwolnić od wstydu/ciężaru/bólu/lęku,
 • uzdrowić relacje z kobietami/mężczyznami/ relację z mężem/córką/szefową,
 • by wróciła moja pasja życia/radość/swoboda,
 • znowu się poczuć wolną/namiętną/piękną kobietą, wolnym/namiętnym/pięknym mężczyzną,
 • pokochać swoje ciało,
 • pozwolić sobie na…..

Przebieg sesji on-line

W teorii przebieg sesji wygląda bardzo prosto. Po rozmowie i ustaleniu intencji usiądziesz sobie wygodnie lub się położysz (na swojej kanapie) i:

 • zamykasz oczy,
 • obserwujesz swój oddech,
 • obserwujesz swoje odczucia – zarówno fizyczne jak i emocjonalne,
 • rozmawiamy o pojawiających się odczuciach,
 • podążasz za podpowiedziami jakie ode mnie otrzymujesz,
 • cały czas oddychasz i obserwujesz.

W trakcie sesji pojawiają się różne tematy. W zależności od tego co się pojawia – na różny sposób z nimi pracujemy. Na różny – ale zawsze z oddechem. Oddychasz zatem z tematami z dzieciństwa, z fizycznymi dolegliwościami, z emocjami, z tematami rodzinnymi, karmicznymi, energetycznymi….

A oddech Cię prowadzi i nieustannie transformuje…..

Czas

Sama sesja trwa zwykle ok. 1,25-1,5 godziny ale na spotkanie trzeba sobie zarezerwować 2 godziny. Przed sesją potrzeba parę minut na rozmowę wprowadzającą i ustalenie intencji a po sesji potrzeba kilku minut by ochłonąć.

Przeczytaj zanim umówisz się na spotkanie

Sesja oddechowa nie jest skuteczna u osób zażywających silne środki uspokajające oraz u osób chorych psychicznie. Czasami w sesji aktywuje się dość intensywny oddech. Dlatego sesje nie są wskazane dla kobiet na podtrzymaniu ciąży oraz dla osób z nadciśnieniem.

Cena

Sesja oddechowa dwugodzinne spotkanie       300 zł
Cykl 3 sesji płatny od razu
(do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy)
 3 sesje       800 zł
Cykl 6 sesji płatny od razu
(do wykorzystania w ciągu 4 miesięcy)
 6 sesji    1 500 zł

 

 

“Było to moje pierwsze spotkanie z oddechem. Trochę wiedziałam czego się spodziewać, bardzo zaskoczyło mnie to czego doświadczyłam. Nigdy nie sądziłam że poprzez oddech mogę znaleźć odpowiedzi na ważne pytania. Że te odpowiedzi są we mnie. Oddech mi pokazał że nie muszę szukać na zewnątrz.

Dla mnie to droga do poznania siebie. W towarzystwie Kasi, która swoim ciepłem stworzyła atmosferę bezpieczeństwa. W przestrzeni, w której czułam się zaopiekowana. Bardzo dziękuję i bardzo polecam.”

Agata z Warszawy

“Miałam kilka sesji oddechowych z Kasią. Za każdym razem jestem zdziwiona, że tak prosta metoda działa tak intensywnie. Już po jednej sesji wszystko w głowie i w ciele się uspokaja. Sytuacje do tej pory bardzo trudne, stają się lekkie. Zmiany, jakie zachodzą są łagodne, często nie od razu zauważalne, ale są. I to niesamowite. Przed wszystkim duży spokój, zaufanie do siebie i tego co się czuje. A wtedy w życiu wszystko „samo się układa”.

Sama wizyta jest bardzo komfortowa, Kasia dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądać sesja krok po kroku, czego można się spodziewać. Później bardzo łagodnym głosem prowadzi nas przez „cudowne oddychanie”. Zawsze bardzo dokładnie dany problem jest przerabiany, a Kasia zawsze idealnie trafi w sedno 🙂

Metoda jest świetna, i bardzo się cieszę, że miałam okazję (i będę miała) jeszcze z nią pracować.”

Agnieszka z Gorzowa Wielkopolskiego

Pani Kasia jest niesamowitą Kobietą, pomogła mi sesją oddechową.

Wcześniej w ogóle nie potrafiłam wyrażać siebie. Zawsze robiłam to co inni chcieli a nie było to zgodne ze mną. Wszystko było ważne tylko nie ja. Jestem z zawodu Kosmetyczką. Bałam się, że jak postąpię inaczej to klientki odejdą, pójdą do konkurencji. Z każdym dniem te lęki się nasilały.

Po sesji u Pani Kasi wszystko się zmieniło na lepsze. Zaczęłam stawiać siebie na pierwszym miejscu. Zaczęłam wyrażać siebie, mówić co mi się podoba a co nie. Klientki zaczęły mnie bardziej szanować i znalazły się nowe, które doceniają mnie i moją prace. Wszystko się zmieniło na lepsze. Lepiej mi się żyje.

Jeszcze raz dziękuje i z całego serducha Polecam bo naprawdę Warto!”

Paulina z Wielunia

Idziemy z duchem czasu a więc mamy tez opinie z FB 😉 Poczytaj tutaj co o pracy ze mną i z Oddechem napisała

Dorota z Poznania

“Kasia….:) chodzący spokój i równowaga z pięknym uśmiechem i dobrymi oczami…tak ją zapamiętałam, gdy po raz pierwszy się spotkałyśmy.

Ja – twarda baba, która wie czego chce, dokąd zmierza, jakie ma cele, wartości , ideały… Tylko coś się nagle zadziało niespodziewanie w  życiu, coś zatrzymało, wstrząsnęło i jakoś tak dziwnie… Trudno było zdrowym rozsądkiem, wiedzą, doświadczeniem i wszystkim, czym się da –  takiego realistę jak ja uspokoić, ułożyć…

I pojawia się Kaśka, która słucha uważnie, kiwa głową, przytakuje grzecznie i ma swoje zdanie. Zdanie, którego się twardo trzyma, kompletnie nie dając mi się prowadzić 🙂 Wie co robi, wie o czym mówi i jest w stanie mnie namówić na  “potrenowanie” świadomego oddechu. Ot tyle….Proste. OK. Pooddychać mogę…:)

No i tak otwarła się nowa przestrzeń. Wow! Oddech  – odruch bezwarunkowy, będący  potężnym narzędziem do uspokojenia, poukładania wszystkich  sfer życia, pod warunkiem, że jest świadomy. Po nim poznaję swoje emocje. Nie da się nic za nim ukryć.  Niby nic takiego. Oddech. Zwykła sprawa. Nie zwracamy na to uwagi. Może już czas?

Polecam szczerze pracę z Kasią, nie dość,  że fantastyczna, ciepła  i dostępna osoba,  to wspaniały, cierpliwy i uważny przewodnik, nauczyciel.”

Magda z Poznania

“Kasia poprowadziła mnie przez proces 10-ciu sesji oddechowych w temacie moich problemów zdrowotnych. Była zawsze przygotowana do sesji, bardzo uważna i gotowa do pracy z trudnymi i wrażliwymi tematami. Jest świetnym obserwatorem i widzi więcej, dzięki czemu mogłam pracować ze sobą w prawdzie i bardzo efektywnie.

Dużym plusem była możliwość pracy online oraz elastyczne godziny sesji, dzięki czemu mogłam dostosować sesje do mojego grafiku pracy. Przede wszystkim, oceniam metodę i sesje z Kasią jako skuteczną i bardzo pomocną do pracy z różnym tematami. Zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. Praca odbywała się na głębokim poziomie – co miało transformujące przełożenie na moje życie i funkcjonowanie w świecie.

Nie ma na co czekać! Polecam!”

Klaudia z Radomia

“Z Kasią “oddychało się ” cudnie 🙂 sama sesja jest niesamowitym przeżyciem a potem to się dopiero “dzieje” :)))

Kasia jest cudowną osobą i “zaraża” pozytywną energią  :))) i już dla tego faktu warto się z Nią spotkać . A tak naprawdę z samym sobą przy jej pomocy.

Do kolejnego spotkania i oddychania Kasiu!”

Katarzyna z Poznania

„Kasiu, bardzo serdecznie dziękuję Ci za sesje oddechowe.

Dzięki Twojej pomocy mogłam wejść oddechem w swoje stare, głęboko schowane bóle i lęki. Mogłam je zrozumieć, pogodzić się z nimi, podziękować i zaakceptować. Ustąpił stres i wszelkie dolegliwości. Mogę teraz z większą miłością zrozumieć i zaakceptować życie. Patrzeć na życie z miłością. To było niesamowite i Anioły były z nami. Odzyskałam radość życia. Jeszcze raz dziękuję”

Maria z Suchego Lasu

Cieszę się, że udało mi się zebrać na odwagę i umówić na sesję.

Zaczynam już widzieć zmiany, przede wszystkim w oddechu na co dzień. Nie jest już taki płytki i wymuszony, mam wrażenie, że więcej powietrza przepływa przez drogi oddechowe. Od czasu do czasu sobie wzdycham i robię po kilka oddechów z udziałem przepony.

Przyłapuję się na robieniu rzeczy, które wcześniej sprawiłyby mi kłopot i, co najważniejsze, dostałam propozycję pracy, która bardzo mi odpowiada :)”

Paulina z Poznania