Sesje oddechowe

  Chcesz bardziej zadbać o siebie? Szukasz prostej i skutecznej metody pracy nad sobą? Chcesz poznać siebie i odkryć swoje możliwości? Umów się na sesję oddechową i poznaj możliwości Oddechu.  

Spotkania przy kartach

  Utknąłeś w trudnej sytuacji lub szukasz sposobu na zmianę swego życia w konkretnej dziedzinie? A może po prostu potrzebujesz wskazówek co robić by osiągnąć to o czym marzysz? – Umów się na spotkanie przy kartach.  

Ustawienia systemowe

  Chcesz wyjśc ze schematów rodzinnych? Odkryć ukryte emocje blokujące przepływ życia? Chcesz świadomie pożegnać to co stare i wejśc w nowe? Przyjdź na Ustawienia systemowe i naucz się pracować z energią Pola.  

Dialog z głosem

  Chcesz bardziej siebie zrozumieć? Odkryć części siebie, których nie dopuszczasz do głosu? Zrozumieć dlaczego jesteś tak bardzo Za albo Przeciw? Zapraszam na sesje Dialogu z Głosem.  

Access Bars ®

  Potrzebujesz zmian w życiu ale nie wiesz jak ma być inaczej? Chcesz się otworzyć na nowe możliwości w konkretnej dziedzinie życia? Uwolnić się od zastoju? – Zapraszam na sesje Access Bars ®.  

Live-y o emocjach

  Chcesz popracować nad swoimi problemami, nad zmianą swoich przekonań, chcesz poznać proste i skuteczne metody pracy nad konkretnymi problemami? Zajrzyj na FB gdzie teraz można mnie spotkać na live-ach.  

1 2