Ustawienia systemowe

 

Chcesz wyjśc ze schematów rodzinnych? Odkryć ukryte emocje blokujące przepływ życia? Chcesz świadomie pożegnać to co stare i wejśc w nowe? Przyjdź na Ustawienia systemowe i naucz się pracować z energią Pola.

 

Ustawienia systemowe czy mówiąc inaczej praca z Polem energii to jedna z ciekawszych form pracy duchowej.

Każdy człowiek, każda rodzina, każde przekonanie ma jakąś energię. Gdy wszystko jest w porządku, to energia płynie swobodnie. Jeśli jednak gdzieś na trasie są blokady to energia się zatrzymuje. W życiu odczuwamy to tak, że jakiś aspekt naszego życia nie działa tak jak powinien. Na przykład chcemy pieniędzy czy miłości a mimo naszych starań nie możemy tego osiągnąć.

Możemy wtedy popracować z polem energetycznym danego tematu.

Ustawienia pozwalają sprawdzić jak funkcjonuje pole danego tematu w naszej przestrzeni ale też w przestrzeni całej naszej rodziny.  Również wśród tych, których już nie ma na tym świecie. Dlatego w ustawieniach często pojawiają się nasi dziadkowie czy pradziadkowie. Poprzez symbole poszczególnych osób możemy odczuć co się u nich w danym temacie działo i naprawić to co było złe.

Naprawianie polega głownie na uznaniu wszystkich trudnych emocji i wszystkich sekretów w rodzinie. Tak. Wystarczy to co trzeba wyciągnąć na światło dzienne. Wystarczy dać czas aby się nagromadzone emocje wysyciły. I oddać danej historii należyty szacunek.

 

Jest to jedna z tych metod, o których można dużo mówić. Ale zaczynamy ją rozumieć dopiero wtedy, gdy jej doświadczymy na sobie 😉

Zapraszam serdecznie na sesje.

 

Zdjęcie na tej stronie by MasterTux from Pixabay

Przebieg sesji

Na początku naszego spotkania ustalamy temat, z którym chcesz pracować.

Potem w zależności od tematu ustawiamy w przestrzeni pokoju symbole za wszystkie potrzebne postaci i tematy. I zaczynamy pracę – odczuwania pól poszczególnych osób i tematów. Oddychania z emocjami i odczuciami i obserwacji co się zmienia. W trakcie pracy mało mówimy – ważniejsze jest odczuwanie i oddychanie z tym co się pojawia. To trochę taka sesja oddechowa robiona w przestrzeni.

W miarę naszej pracy elementów/symboli Twojego ustawienia może przybywać. Przestawiamy je w zależności od zmieniających się odczuć. Robimy to do momentu, gdy Ty dobrze się czujesz w powstałej konfiguracji.

Na koniec siadamy i na spokojnie rozmawiamy o tym co się wydarzyło, o emocjach jakie się pojawiły, o odczuciach. Pozwalamy by zmiany w energii mogły się ugruntować.

Czas

Samo ustawienie trwa zwykle ok. 1,5 godziny ale na spotkanie trzeba sobie zarezerwować 2 godziny. Przed sesją potrzeba parę minut na rozmowę wprowadzającą i ustalenie intencji a po sesji potrzeba kilku minut by ochłonąć.

Cena

Ustawienia systemowe dwugodzinne spotkanie           300 zł